هواساز یا هوارسان

هواساز یا هوارسان دستگاهی است که به‌منظورهای مختلف و برای اهداف مختلف استفاده می‌شود. دستگاه هواساز با توجه به نوع طراحی و ساخت برای تأمین دمای مورد نیاز، فیلتر کردن هوا، تأمین هوای تازه (فشارمثبت)، خروج و تصفیه هوای داخل، تنظیم رطوبت، کنترل سرعت هوا و موضوعات مختلف دیگر به کار گرفته می‌شود و تنوع بسیار فراوان دارند و در دسته بندی‌های مختلف قابلیت تفکیک دارند از انواع هواساز یا هوارسان‌های مختلف می‌توانیم به موارد زیر اشاره‌کنیم.

معرفی انواع مختلف هواسازها:

هواساز هایژنیک، هواساز تبخیری، هواساز تبخیری دو مرحله، هواساز تبخیری همراه با ایرواشر، هواساز با کویل آب‌خنک و مدل‌های دیگری که همگی آن‌ها پرکاربرد هستند درهیگر نوع هایژنیک، تأمین هوا خنک و هوا گرم، فشار مثبت تولید می‌گردد. ساخت این محصولات به‌صورت سفارشی صورت می‌پذیرد اما دو نوع آن بانام‌های Apolo,Artor به‌صورت پیش‌فرض با مشخصات فنی طراحی‌شده و آماده ساخت می‌باشد.

متریال ساخت دستگاه هواساز 

این دسته از محصولات هیگر با پروفیل آلومینیوم و بدنه عایق و هوابند ساخته می‌شود که دارای یراق‌آلات و کرنرهای پلی آمید باکیفیت در ساخت آن‌ها استفاده می‌شود،امکان انتخاب انواع فن جهت رساندن هوا از طریق کانل یا دریچه با تکنولوژی‌های مختلف در دسترس است فن‌هایی از قبل سانتریفیوژ در مدل های یک طرفه ودو طرفه و پلاگ و همچنین فن‌های مختلف دیگر که در پروژه‌های خاص مورداستفاده قرار می‌گیرند.در تمامی هواسازهای هیگر فیلترها بستر اول آلومینیومی و بستر دوم کیسه‌ای وجود دارند و الباقی فیلترها به‌صورت سفارشی بر روی دستگاه قرار می‌گیرند. همچنین امکان استفاده از دم‌پر برقی، دم‌پر هوای تازه و اینورتر فن فراهم است.

برند هیگر _ چیلرصنعتی زئوس
چیلر صنعتی
برند هیگر چیلر ساختمانی فلورا
چیلر ساختمانی
برند هیگر _ فن کویل
فن کویل