معرفی برند زیلابگ (zilabeg)

گروه تولیدی کرمانی (FTP) در سال 1964 میلادی فعالیت خود رابا تولید هوا کش های صنعتی جهت مصارف در ذوب‌آهن، پتروشیمی، گلخانه‌ها و صنایع دام و طیور آغاز کرده است. این شرکت با داشتن نمایندگی مارک های معتبر تاسیساتی مانند  Weiguang درزمینهٔ فن‌های آکسیال و پمپ آب Leo از شرکت‌های معتبر فعال درزمینهٔ تأسیسات در ایران به شمار می‌رود و فن‌هایی باکیفیت با برند Zilabeg را به بازار ایران عرضه می‌کنند که دارای طول عمر و خدمات بسیار مطلوبی است. در محصولات هیگر با توجه به درخواست و موجودی از فن‌های زیلابگ از نوع آسیال استفاده می‌شود و همچنین در بسیاری از پروژه‌های نصب‌شده برای انتقال آب از پمپ‌های باکیفیت Leo استفاده‌شده است. فن‌های آسیال zilabeg قابلیت استفاده در تمامی چیلرهای هوا خنک و روفتات پکیج و کندانسور داکت اسپلیت های هیگر موجود است

فن آوران تهویه پیام (F-T-P) با مدیریت آقای مهندس حمید کرمانی جهت توسعه سبد کالایی خود و رضایتمندی مشتری در زمینه ارائه انواع  الکتروموتور و الکتروپمپ  های صنعتی و خانگی با برند لیو (تنها نماینده انحصاری محصولات لیو در ایران) فعال بوده و همچنین انواع هواکش های آکسیال از ظرفیت 400 الی 50000 مترمکعب در ساعت ، فن های سانتریفیوژ بکوارد و فوروارد، سیستم های انتقال مواد، بلوورهای فشار قوی (دمنده هوا) هواکش های گل خانه ای و مرغداری و دامداری را بر طبق آخرین استانداردهای  بین المللی تولید و عرضه مینماید.همچنین این شرکت در زمینه تولید و ارائه سیستم های گرمایشی تابشی صنعتی از کشور آلمان، سیستم های هواکش خانگی از کشور ایتالیا و همچنین الکترو موتور در ظرفیت های مختلف فعالیت میکند.

کلیه محصولات این شرکت دارای 24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد و با توجه به بالا بودن کیفیت و رضایت مندی مشتری این مجموعه توانسته است در( 6 )سال متوالی از سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده از دست وزیران وقت صنعت و معدن لوح تقدیر و  تندیس حمایت از حقوق تولید کنندگان و مصرف کنندگان را دریافت نماید.

این شرکت با سپری کردن بیش از (55) سال از فعالیت خود موفق به دریافت گواهینامه ها و تقدیرنامه هایی از جمله موارد زیر گردیده است:

استاندارد ملی ایران

گواهینامه CE  اروپا

لوح تقدیر و تندیس حمایت از حقوق تولید کنندگان و مصرف کنندگان

گواهینامه ISO 9001 (سیستم مدیریت کیفیت)

گواهینامه ISO 10004 – ISO 10002 (رضایت مندی مشتری)

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.