معرفی شرکت EBM_PAPST

شرکت EBM_PAPST یکی از شرکت‌های معتبر در صنعت تولید فن و هواکش‌های صنعتی است. این شرکت پیشرو در بخش ساخت موتور فن‌ها و یک تأمین‌کننده باکیفیت در صنایع مختلف ازجمله صنعت تهویه مطبوع است. این شرکت آلمانی سازنده فن‌های آسیال بسیار باکیفیت است که طیف وسیعی از نیازهای صنعت تهویه مطبوع در سراسر جهان را تأمین می‌کند و به‌عنوان یک برند معتبر از آن نام‌برده می‌شود. در محصولات هیگر امکان استفاده فن‌های EBM در صورت درخواست مشتری و طبق نیاز و کاربری آن در محصولات وجود دارد

گروه EBM-papst  تولید کنده فن و الکترو موتور است که شرکت اصلی  در کشور آلمان قراردارد و تعدادی از شعبه های خود را در قالب شرکتهای تولیدی بزرگ نیزدر کشورهای دیگر مانند چین و آمریکا تاسیس نموده است. این شرکت بزرگ فن ساز یکی از پیشرو های تولید فن و موتور الکتریکی در دنیا است و به طور بین المللی فعالیت گسترده ای دارد.

این شرکت در سال 1963 تاسیس شده است و در حال حاضر دارای 15،000 کارمند است. از کارخانه های این گروه می توان به 8 کارخانه درآلمان، 4 کارخانه در چین و 5 کارخانه در آمریکا اشاره کرد که البته محدود به این ارقام نمی باشند و سایتهای تولید دیگری در کشورهای هند، مجارستان، سنگاپور و … نیز در مالکیت این گروه معتبر فن سازی است. تعداد کارخانه های این کمپانی بزرگ در سراسر دنیا در حال افزایش و در حاضر داری 30 کارخانه پیشرفته در دنیا است.

گروه EBM-papst در 5 قاره نیز دارای دفاتر فروش متعددی است که بیش از 57 دفتر تحت اداره و تامین محصولات EBM است، که در کنار نمایندگیهای فروش مربوطه برای ارائه محصولات و مشاوره های مهندسی فعالیت می کنند.

EBM بر این باور است که دستیابی به محصولات مورد درخواست صنعت های مختلف در زمینه فن و الکتروموتور با نگاهی فنی و خلاقانه جهت هماهنگ و یکپارچه نمودن مفاهیم المانهای آیرودینامیکی، فناوری الکتروموتورها و الکترونیک امکان پذیرمی باشد. هدف این شرکت این است که با نگاهی موشکافانه به این سه حوزه محصولات بهینه ای چه برای استفاده در فضاهای کوچک با محدودیتهای ابعادی یا میزان تولید صدا یا در فضاهای باز بدون محدودیت ابعادی اما با شرایط محیطی سخت مانند میزان خوردگی وبا صرفه جویی در مصرف انرژی و رعایت موضوعات زیست محیطی تولید کند.

emb _heigerco

این شرکت در زمینه سیستم های تبرید و تهویه توانسته است عضو 10 شرکت برتر تامین کننده کارخانه های تولید کننده چیلر، هواساز، روفتاپ پکیج، فنکویل و محصولات سرمایشی گرمایشی و همچنین اگزاست فن های تونلی باشد.

این گروه با تکیه بر تیم فنی مهندسی قوی تیغه های فن، پروانه های فن و محفظه مجرای هوا را با در نظر گرفتن کاربرد خاصی طراحی می کنیم تا فن های ما شکل آیرودینامیکی مطلوبی داشته باشند. جزئیات به ظاهر کوچک، مانند افزودن بال به نوک تیغه ها، به طور قابل توجهی محصول را بهبود می بخشد، مانند کاهش نویز با سطوح کارایی بهتر. در ترکیب با الکترونیک هوشمند، فناوری درایو و آیرودینامیک برای ایجاد یک راه حل سیستم کاملاً مطابقت دارند. این هماهنگی کامل را تضمین می کند، که برتری ما در بازار جهانی است.

در نتیجه فن های این شرکت دارای نکات ریز فنی برای رعایت شکل بهینه آیرودینامیکی پره ها می باشد. به طور مثال می توان به دندانه های اره ای نوک پره ها اشاره نمود که به طور ویژه ای مشخصه عملکردی فن را در کنار کاهش میزان صدای تولیدی و افزایش راندمان محصول بهبود داده است.

باز می بینیم که شرکت EBM-papst تنها به این موارد توجه نداشته، بلکه با نگاهی فراتر با یکپارچه سازی و پیشرفت سیستمهای کنترلی و الکتروموتوربا بخش فن به فناوری های پیشگامانه ای مانند فناوری EC دست پیدا کرده است که به طور مداوم در حال به روز رسانی آنها است.

حال به برخی از محصولات EBM در ایران اشاره ای میکنیم.

فن سردخانه،فن کندانسور

در تبرید و تهویه، طرفدارهای محوری اغلب استفاده می شود، به عنوان مثال برای سرد کردن مبدل های حرارتی با عبور هوا از طریق آنها. برای سیستم های جمع و جور، بهترین انتخاب و آزمایش شده است موتور بیرونی موتور ebm-papst با تیغه فن محوری روی روتور آن نصب شده است. به غیر از جمع و جور ابعاد، طرفداران در چنین برنامه های کاربردی انتظار می رود که عملکرد هوا بالا در سر و صدای کم تا کنون، تیغه های فن معمولا به صورت ورق فولادی یا آلومینیوم ساخته می شوند. به منظور ملاقات با دقت نیاز به کارایی مطلوب و رفتار صوتی، ebm-papst به شدت متمرکز بر روی در حال توسعه هندسه های تیغه جدید. با این حال، امکانات محدود طراحی یک ورق یکپارچه تیغه فلزی با ضخامت ورق یکنواخت موانعی است که باید مهندسان مجبور به قبول آن شوند. برای مدیریت جهش کوانتومی مورد نیاز و رسیدن به نویز کمتر و بهره وری بهتر، ساخت و ساز جدید اصول و مواد، و یا ساختار سازه، دقیق تر، مورد نیاز است. این است رویکرد ebm-papst با مفهوم تیغه های ترکیبی انقلابی، با استفاده از اجزای ترکیبی و ساختارها به ویژگی ظاهری غیر قابل انطباق در یک واحد عملکردی هماهنگ پیوستند. سیستم مدولار شامل موتور، الکترونیک و پروانه به منظور تنظیم پیکربندی مطلوب، ساخت خط جدید EC HyBlade® طرفدارهای محوری بی نظیر به عنوان ترکیبیات و محدوده قدرت. الکترونیک موتور یکپارچه بر اساس تکنولوژی پیشرفته EC و بر اساس آن است “نسل دوم” این کار آنها را بسیار کارآمد می کند و آنها هم اکنون با آخرین استانداردها مطابقت دارند از کلاسهای بهره وری اروپا تعریف شده است

پلاگ فن EC

ماژول فن های گریز از مرکز عملکردی ebm-papst ورودی تنها درایو مستقیم پروانه گریز از مرکز 2D با دور موتور توزیع کننده روی یک روتور خارجی تعویض شده الکترونیک نصب شده است با یکپارچه الکترونیک؛ تیغه چرخش عقب منحنی ورودی نازل ساخته شده از فولاد ورق گالوانیزه با کاهش فشار؛ تکمیل واحد به طور ایستا و به طور پویا متعادل در دو برنامه با توجه به DIN / ISO 1940 و تعادل کیفیت G 6.3؛ EC موتور خارجی روتور با نگهدارنده توپ بلبرینگ و روانکاری دائمی؛ وسیع ولتاژ ورودی 1 ~ 200-277V، 50/60 Hz به ترتیب 3 ~ 380-480V، 50 / 60Hz؛ واحد را می توان در تمام شبکه های استاندارد برق برق کار کرددر عملکرد یکسان هوا؛ فن آوری موتور بهینه سازی؛ نرم شروع کنید محدودیت جریان مجتمع؛ اتصال از طریق متغیر آورده شده است اتصال کابل (اندازه موتور 084) و یا از طریق آسان به سوار و قوی یکپارچه شده است جعبه ترمینال ساخته شده از آلومینیوم با پایانه های لود شده بهار (اندازه موتور 112 و 150)؛ الکترونیک بسیار جمع و جور؛ با قابل تنظیم کنترل کننده PID (اندازه موتور 112 و 150)؛ ملاقات همه لازم است دستورالعمل های EMC و تمام الزامات مربوط به انتقال معکوس در حال حاضر؛ نه نصب پیچیده با کابل محافظ مورد نیاز؛ بسیار کم سر و صدا منطق تعویض؛ قابلیت کنترل 100٪ اگر سر و صدا ساختار باید جدا شود، هر گونه اقدام باید توسط مشتری گرفته شود

فن هواساز

فنرهای Plug-Ebl-papst که اخیرا بهبود یافته اند، از مشخصات سخت افزاری در تهویه مطبوع برخوردار هستند و تهویه طرفداران پلاگین ما برای عملیات بدون مسکن اسکرول و برای استفاده در تهویه هوا طراحی شده اند واحد ها بعلاوه زمینه های کاربردی، به عنوان مثال، خنک کننده الکترونیک قدرت و برنامه های مختلف دیگر در صنعت. با توجه به دستورالعمل های آینده در مورد حداقل بهره وری، بهره وری کلی طرفداران بهینه شده در بالای این، ویژگی های صوتی خط جدید به نیازهای بیشتر تنظیم شد الزامات بازار 8 اندازه در دسترس وجود دارد، با قطر بیرونی آنها بین 250 تا 560 میلی متر، که هستند موتورهای رتور خارجی EC با ظرفیت درایو بین 400 و 6 کیلووات رانده می شود. پروانه های جوش داده شده با 7 تیغه منحنی عقب از آلومینیوم ساخته شده اند که این امر به حداقل می رسد بار تحمل موتورها و حداکثر دوام با سرعت دور زیاد است. موقعیت یك پروانه یك در موتورهای خارجی روتور EC به ترتیب بهینه شده است الزامات آئرودینامیک و نصب و راه اندازی.

فن تابلو برق

فن های AC ebm-papst مشهور که ولتاژ DC ندارند استفاده می شود در دسترس است محدوده های متفاوتی از طرفداران مبتنی بر تجربه ای است که از آن کسب می شود از، چند دهه، چند دهه، از دهه ها و شایستگی در نوآوری یک رهبر تکنولوژیکی در سراسر جهان است. طیف گسترده ای از طرفداران برای عملیات AC در این کاتالوگ ارائه شده است. در علاوه بر اینکه طرفداران دستگاه را نیز بسازید، طرفداران بی نظیری نیز پیدا خواهید کرد مسکن، ارائه مزیت به خصوص اقتصادی در هنگام کانال هوا می تواند در دستگاه مربوطه یکپارچه شود. انواع اندازه ها فن های AC در انواع مختلف با اگزوز هوا یا هوا در دسترس هستند مصرف بیش از struts. مدل های بی نظیر در حال اجرا با یاطاقان ¬ های آستین (یا برای شرایط محیط شدید) طرفداران با یاطاقان توپ در دسترس هستند. اتصال برق با اتصال پلاگین یا خروجی های خارجی در دسترس است. موتورهای سقفی یا موتور خازنی فن با موتور سایهدار یا مولد خازن که اکثر آنها ترکیب شده است، درایور دارند معروف جهان شناخته شده ebm-papst اصل خارجی روتور: تیغه فن است به طور مستقیم به روتور خارجی موتور روتور خارجی متصل شده است ترکیب عملکرد و سودآوری بالا. طرفداران AC تخت ساخته شده است ebm-papst همچنین طرفداران AC را با موتور روتور داخلی بخصوص ساخته است. مزیت آنها: شروع سریع به سرعت کامل است. یک پروانه پلاستیکی و هر دو روتور موتور داخلی کوچکتر و سبکتر منجر به یک لحظه کمتر از اینرسی می شود.

فن فن کویل EC

صرفه جویی در انرژی در حال تبدیل شدن به موضوع به طور فزاینده ای مهم امروز. به خصوص وقتی که می آید به تهویه هوا و فن آوری تهویه، صرفه جویی بالقوه قابل توجهی می تواند با استفاده از انرژی efficient طرفداران به همین دلیل متخصص موتور و فن ebm-papst Mulfingen مسئله را به رسمیت شناخته است، و یک سری کامل از طرفداران روتور استوانه ای مستقیم با موتور ورودی دو ورودی با EC کارآمد تولید کرده است تکنولوژی بدون تغییر طراحی واحد، این اجازه می دهد تا تبدیل از یک فن معمولی با موتور ناهمزمان به فن آوری صرفه جویی در انرژی مدرن. مزایای طرفداران EC برای خود صحبت می کنند. از آنجا که روتور خارجی الکترونیکی تعویض شده است موتور درون پروانه منحنی جلو منحصر به فرد است، ابعاد نصب کاهش می یابد دیگر نیازی به راننده کمربند مورد نیاز بین موتور متصل شده به آن وجود ندارد خارج و پروانه. این باعث می شود ابعاد فن همیشه مطلوب برای تهویه و فن آوری تهویه مطبوع و همچنین تلاش نصب نصب شده است. علاوه بر این موتورهای الکترونیکی تعویض شده بسیار آرام هستند و در بهره وری کار می کنند تا 90٪. به این ترتیب آنها مقدار قابل ملاحظه ای بیشتری نسبت به اکثر ولتاژ کنترل شده را غیر همزمان می کنند موتور، که کارایی معمولی بین 30٪ و 60٪ است. در همان نقطه عملیاتی، بنابراین، قدرت طرفداران EC به میزان قابل توجهی کمتر است. با موتور الکترونیک یکپارچه، طرفداران EC می توانند به راحتی از طریق سنسور 0 تا 10 ولت کنترل شوند استفاده از یک پتانسیومتر به عنوان یک گزینه تا سه مقدار جریان هوا می تواند در “ثابت” برنامه ریزی شود حالت جریان “به این معنی است که اگر مقاومت سیستم، به عنوان مثال به دلیل فیلترهای آلوده، تغییر کند فن نگه داشتن جریان برنامه ریزی شده با تغییر سرعت به صورت خودکار. بسته به نوع موتور مورد استفاده، طرفداران دو ورودی با تکنولوژی EC پیشرفته پوشش تقریبا در هر منطقه کاربرد قابل تصور. شما می توانید بین یازده اندازه با خروجی درایو را انتخاب کنید بین 85 و 3 کیلو وات. بنابراین یک راه حل سفارشی برای تقریبا هر برنامه، از جمله واحد های جمع آوری هوا، پرده هوا برای درب ها و دروازه ها، فن کویل ها، بخاری های هوا برای ساختمان های کارخانه یا به عنوان یک فن خنک کننده برای خنک کننده مجاز مبدل های قدرت، ژنراتورها و یا سیستم های مخابراتی.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.