چیــلرهای سری هر کول با کمپرسورهـــــای اسکرو و مبرد های R22, R134A,R407C در ظرفیت‌های ســـرمایشی 126KW الـــــی 1110KW تولیــد می‌گردند.

چیــلرهای سری فلورا با کمپرسورهای اسکرال با مبرد های R407C و R22 در ظرفیت‌های ســرمایشی KW88 الی KW356 تولیــد می‌شوند.

چـیلرهای سری زئوس با کمپرسورهای سیلندر پیستونی با مبردهای R22 و R404a در ظرفیت‌ها و شرایط کارکرد در رنج دمای گسترده (زیر صفر و یا بالای صفر) تولیــد می‌گردند.

این سری از مینی چیلرها در سایزهای کوچک و از ظرفیت 2 تن تبرید نامی الی 8 تن تبرید نامی تولید می گردند.نوع قرارگیری فن ها (مینی چیلر روبروزن ) به گونه ای است که جابه جایی و انتقال هوا از سطح کندانسور موازی با سطح زمین صورت می پذیرد که این موضوع جانمایی اینگونه از مینی چیلرها را در آپارتمان ها در بخش تراس ساختمان و مکان های مشابه به سهولت بخشیده است.

چیلرCP در سایزهای 10تن تبرید نامی الی 24تن تبرید نامی تولید می گردند. کاربرد این نوع مینی چیلر بسیار گسترده است. استفاده از کمپرسورهای اسکرال و طراحی به صورت دومدار با در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی سخت (Tropical) کاربری این چیلرها در مصارف صنعتی و ساختمان را آسان نموده است.

چیلرCI در ظرفیت های گسترده 8تن تبرید نامی الی 200تن تبرید نامی تولید می گردند. چیلرCI بسیار مناسب برای فضاهای صنعتی است.کندانسور با سطح تبادل و حجم متناسب با شریط سخت صنعتی و همچنین استفاده از کمپرسورهای رفت و برگشتی (سیلندر-پیستونی) از برندهای بیتزر، فراسکلد، بوک، دورین، رفکامپ که سبب شده است

چیلر CK از ظرفیت 30تن تبرید نامی الی 60تن تبرید نامی تولید می گردند. چیلر CK به صورت 2و4 مدار تولید می گردند. کمپرسورهای مصرفی از نوع اسکرال و برندهای کوپلند یا دانفوس است. طراحی کندانسورها به گونه‌ای است که در شرایط سخت دمایی(Tropical) قابلیت کارکرد دارند

رک های سردخانه ای بوران با کمپرسور های اسکرو یا پیستونی برند ها معتبر دنیا مانند بیتزر، هنبل، رفکامپ با مبرد های R22, R134a, R404a, R407c ساخته می شوند. در بخش تابلو برقاز کنترلر PLC DANFOSS استفاده می گردد و قابلیت استفاده از دیفراست گاز داغ و اکسپنشن الکترونیک را دارا است. رک های سردخانه ای شرکت بوران دارای تجهیزات با کیفیت و با درنظر گرفتن استاندارد های روز دنیا طراحی می گردند.

روفتاپ پکیج های سری هرا با کمپرسورهای پیستونی و  مبرد R22 در ظرفیت‌های ســـرمایشی 80KW الـــــی 300KW تولیــد می‌گردند

کندانسور CV با ظرفیت 6KW تا 15KW طراحی شده و از فن های 40 سانت و 50 سانت در این کندانسور استفاده شده سایز کویل کندانسور 3/8 به شکل مثلثی چیده شده است 

اواپراتور تونل انجماد ESW این اواپراتور ها دارای ظاهری زیبا و بسیارمقاوم هستند که کنار دیوار نصب می شوند و همین قابلیت باعث می شود فضای کمتری در سردخانه گرفته شود فن های که در این دستگاه به کار رفته 50 سانت و 63 سانت هستند 

تهویه مطبوع قطار

شرکت بوران تولید کننده انواع سیستم های تهویه مطبوع قطار و لوکوموتیو می باشد که به در خواست کارفرما طراحی می شود و داری ویژگی های منحصر به فردی هستند بوران با بیش از 31 سال سابقه 

شرکت بوران تولید کننده انواع کندانسور و اواپراتور های سردخانه است. 
محصولات سردخانه ای بوران دارای تنوع زیادی است. اطلاعات بیشتر در وبسیات این شرکت موجود است.

 با توجه به تعجیل برخی از پروژه ها و شرایط  اضطراری و پیش بینی نشده در صنایع مختلف و نیاز عرضه هر چه سریعتر سیستم های تهویه مطبوع سعی کرده‌ایم انبار محصول و موجودی دستگاه‌هایی مانند چیلر، هواساز و روفتاپ پکیج را به صورت تکمیل در ظرفیت  های مختلف را حفظ کنیم

معرفی کوتاه از شرکت بوران

شرکت بوران تولید کننده انواع محصولات تهویه مطبوع و تجهیزات سردخانه مانند انواع چیلر، فن کویل، کندانسور سردخانه، کولر اتوبوس، کولر قطار، سیستم های رک سردخانه ای، کویل های مسی و دیگر محصولات مرتبط با صنهت برودت است.

معرفی محصولات هیگر

معرفی اجمالی از چیلر های هیگر، محصولات هیگر طیف وسیعی از نیاز های بازار را تامین می کند.

در انبار کارخانه واقع در شهرک صنعتی شکوهیه قم اکثرا انواع چیلر با انواع کمپرسور ها در ظرفیت های مختلف آماده جهت ارسال به پروژه موجود است.

ساخت انواع چیلر صنعتی و مسکونی

شرکت بوران تولید کننده انواع چیلر، صنایع برودتی بوران با داشتن سابقه ای درخشان و انبار چیلر های آماده تحویل امکان تامین چیلر درخواستی شما را با سرعت بالا و امکان بازدید از محصول را قبل از خرید فراهم کرده است.

معرفی اوپراتور ECW

اواپراتور های تونل انجماد با فن های قدرتمند دارای پرتاب باد زیاد. این اواپراتور ها در تونل انجماد ها مورد مصرف قرار می گیرند.

معرفی کندانسور PNC

این سری از کندانسور ها بیشتر برای یخچال های فروشگاهی و سیستم های تبریدی که در مناطق مسکونی احداث می شوند کاربرد دارند. از این سری از کندانسور ها در فروشگاه های ذنچیره ای استفاده می شود.

کندانسور های سری SVC در انواع سردخانه ها، یخساز ها، چیلر ها و دیگر سیستم های تهویه مطبوع و تبرید مورد استفاده قرار می گیرند.

معرفی رک سردخانه زیر صفر و تونل انجماد

رک های سردخانه ای برای سردخانه هایی با تعداد اتاق بالا و جهت ایجاد سیستم متمرکز و یکپارچه ساخته می شوند. این سیستم ها همچنین مصرف انرژی را بسیار کاهش می دهند.

معرفی چیلر سری هرکول دو مدار

چیلر های هرکول دومدار با مبرد های R22, R134a ,R407C در طیف وسیعی از ظرفیت ساخته می شوند.