آشنای با ساختار فن کویل

فن کویل‌ها از مهم‌ترین بخش‌های موجود در تأسیسات ساختمان‌ها هستند عدم انتخاب صحیح آن‌ها می‌تواند مشکلات فراوانی را در پی‌داشته باشد. در ساختمان‌های مسکونی میزان هوادهی، امکان گردوغبار گیری، میزان صدا، سرعت هوا، پرتاب هوا و میزان برودت دارای اهمیت بسیار بالایی است و طراحی باید به‌گونه‌ای باشد که کمترین میزان صدا هوا و میزان برودت دارای اهمیت بسیار بالایی است و کیفیت ساخت باید به‌گونه‌ای باشد که کمترین میزان موردنیاز تعمیرات را داشته باشد. فن کویل ها انواع مختلفی دارند که کاربری آن‌ها با یکدیگر متفاوت است از پرکاربردترین آنها می توانیم به فنکویل های سقفی توکار، فنکویل های کاستی یکطرفه و چهار طرفه، فن کویل های کانالی و … اشاره کرد.

معرفی انواع مختلف فن کویل:

فن کویل ها می‌توانیم به مدل‌های: سقفی توکار، سقفی، کانالی، کاستی و زمینی اشاره کرد که توجه به نوع معماری در ساختمان‌ها در ایران پرکاربردترین آن می‌توان از فن کویل سقفی توکار نام برد.

هیگر با توجه به تجربه و دانش خود فن کویل هایی بسیار کم‌صدا، باریک و شرایط بهینه طراحی و تولید می‌کند که کمترین نیاز به نگهداری و تعمیرات را داشته باشد محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین فن کویل دیگر سری آرتیما است که می‌توانید در بخش محصولات سایت مشخصات فنی آن را مشاهده فرمایید و همچنین برای دریافت مشخصات فنی فن کویل های کاستی و زمینی هیگر با دفتر مر کزی تماس حاصل فرمایید.

برند هیگر _ چیلرصنعتی زئوس
چیلر صنعتی
برند هیگر چیلر ساختمانی فلورا
چیلر ساختمانی
برند هیگر _ هواساز
هواساز