srm tec_ heiger

معرفی شرکت SRM TEC  

شرکت SRMTEC یکی از قدیمی‌ترین یا به‌نوعی با قدمت‌ترین شرکت تولیدکننده کمپرسور اسکرو در دنیا است که پایه‌گذار تکنولوژی تولید کمپرسورهای اسکرو در دنیا نیز می‌باشد. این شرکت در دنیا در کشورهایی مانند ایتالیا، سوئد، آمریکا و چین مراکز تولید و تحقیق و توسعه دارد و کلیه محصولات تولیدی با برند SRMTEC در سوئد طراحی و در ایتالیا تولید می‌شود. تاریخچه شرکت SRMTEC با کمپرسورهای اسکرو پیوند دارند و شرکت‌های مختلف و بزرگی تحت دانش و تکنولوژی SRMTEC اقدام به تولید کمپرسورهای اسکرو کرده‌اند اگر بخواهیم از انتها به ریشه برسیم، کافی هست که پلاک چند برند کمپرسور اسکرو معروف در بازار را موردبررسی قرار دهیم، به دلیل وجود قانون کپی شرکت‌های کمپرسور ساز موظف هستند که اگر تکنولوژی یک شرکت دیگر را استفاده می‌کنند، حتماً بایستی تا چند سال داخل مدارک تولید ذکر کنند که مبدأ تکنولوژی کجا بوده است. این اصل در پلاک کمپرسورها نیز مشهود است وقتی‌که پلاک بزرگ‌ترین کمپانی‌های کمپرسور ساز نگاه می‌اندازید شرکت SRM سوئد به‌عنوان صاحب تکنولوژی اسکرو بر فشرده‌سازی گاز معرفی‌شده است و این موضوع در کمپرسورهای هوا و تبرید کاملا مشهود است.

در همین زمینه شرکت SRM سوئد در سال 2011 مقاله‌ای تحت عنوان SRM History screw Development منتشر کرد که لیست تمام شرکت‌هایی که تا آن سال گواهینامه اجازه تولید یا لایسنس گرفته بودند آورده است و در بین این شرکت‌ها نام های مطرح و بین الملی همچون SABROE،TRANE،HITACHI،YORK،CARRIER به چشم می‌خورد در سال‌های اخیر نیز مقالات و کنفرانس‌های متعددی در این زمینه برگزارشده است که نام SRM به‌عنوان مخترع تکنولوژی کمپرسورهای اسکرو به چشم می‌خورد.

محصولات SRMtec در ایران

در حال حاضر از محصولات SRMtec در بازار ایران کمپرسورهای اسکرو مناسب جهت استفاده در صنایع تهویه مطبوع در دسترس است که با توجه موارد ذکرشده و پشتوانه علمی، صنعتی شرکت SRM محصولات از کیفیت بالایی برخوردار هستند گزینه مناسبی برای استفاده در چیلر های ساخت ایران است. کمپرسور های اسکرو با برند SRM ساخت ایتالیا دارای کیفیت بالایی هستند و از مزایای آن‌ها می‌توانیم لرزش فوق کم، صدای بسیار پایین و مصرف انرژی کم این کمپرسور اشاره کرد در چیلرهای سری HERCULES از این کمپرسورها به‌مراتب استفاده‌شده است.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.